Stažení a instalace Cisco AnyConnect

Postup pro macOS


 1. Jste-li na svém počítači připojeni k internetu, přejděte na stránku https://fwr.jinonice.cuni.cz. (Nezapomeňte před adresou uvést https, jinak se stránka nenačte.)


 2. Na otevřené stránce v políčku Group vyberte buď rukvpn, jste-li z rektorátu, nebo jinonicevpn, jste-li zaměstnanci Kolejí a menz:

  Poté vyplňte svůj login a heslo, které používáte pro přihlašování do svého pracovního PC, případně do e-mailu, VPN či na vzdálenou plochu. Nakonec klikněte na Logon.  Tip: Máte-li pochybnosti, nebo vám vaše zadávané heslo nefunguje, neváhejte kontaktovat uživatelskou podporu.

 3. Nyní klepnutím na Download for macOS stáhněte aplikaci AnyConnect Secure Mobility Client.


 4. Nyní stažený obraz instalačního disku otevřete dvojím klepnutím. Soubor naleznete ve složce Stahování, pokud jste při ukládání nezvolili jinou cestu.


 5. Z otevřeného obrazu disku dvojím klepnutím spustíme instalační program.


 6. V instalačním okně postupujeme dle instrukcí:


  Tip: Pro dokončení instalace je potřeba mít oprávnění správce vašeho počítače. Nemáte-li tato oprávnění, požádejte o dokončení instalace někoho, kdo tato oprávnění má:
  Tip: Budete-li chtít obraz disku s intalačním programem ponechat pro případné příští instalace, klikněte na Zachovat:Pokračovat dle návodu na připojení


Poslední změna: 27. duben 2021 12:24 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Sídlo, fakturační a korespondenční adresa:

Univerzita Karlova

Ústav výpočetní techniky

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Adresa pracoviště:

Petrská 1180/3

Praha 1, 110 00


Telefon: +420 224 491 647

E-mail:


Jak k nám