23. února 2015

Veřejná zakázka na dodávku infrastruktury v prostorách kolejí UK a zajištění souvisejících služeb

Ústav výpočetní techniky organizuje tuto veřejnou zakázku pro zajištění přístupu k širokopásmovému internetu prostřednictvím spolehlivé Wi-Fi sítě ve většině budov kolejí UK a případně i prostor menz tam, kde jsou koleje kombinovány s menzou.

Součástí veřejné zakázky je také poskytování technické podpory na dodaná zařízení po dobu 10 let.

Oznámení předběžných informací k veřejné zakázce je zveřejněno ve Věstníku VZ.

Koleje a menzy Univerzity Karlovy v Praze,

zabezpečují ubytování a stravování českých a zahraničních studentů, poskytují tyto služby i pro tuzemské a zahraniční hosty školy. Ubytovací a stravovací služby zabezpečují také při pořádání významných mezinárodních konferencí, sympozií a seminářů, zajišťují rauty a občerstvení při pořádání různých společenských akcí. Ve volné kapacitě tyto služby poskytují pro jednotlivé hosty, školní i skupinové zájezdy.

Dnes je již obvyklým standardem ubytovacích služeb zajištění přístupu k širokopásmovému internetu prostřednictvím spolehlivé Wi-Fi sítě, proto chce ÚVT zajistit odpovídající dostupnost a kvalitu připojení na internet na všech univerzitních kolejích.

Sídlo, fakturační a korespondenční adresa:

Ústav výpočetní techniky

Ovocný trh 560/5